فروشگاه بزرگ خرید چمن مصنوعی در کرمان | 09149250914 | مسترچمن

خرید چمن مصنوعی در کرمان

چمن مصنوعی چیست ؟ ( فروشگاه بزرگ خرید چمن مصنوعی در کرمان )

 

چمن مصنوعی ماده ای است که از الیاف مصنوعی و توسط انسان ساخته شده است که شبیه چمن واقعی است. تیغه های چمن مصنوعی سبز هستند و به همان روشی که فرش ساخته می شود ساخته شده است.

چمن مصنوعی برای اولین بار در سال 1966 هنگام نصب در Houston Astrodome ، اولین استادیوم ورزشی چند منظوره داخلی گنبدی جهان استفاده شد. زیرا در طول مراسم افتتاحیه ورزشگاه در سال 1965 ، چمن واقعی به خوبی رشد نکرد . و تا نیمه دوم فصل شرایط میدانی به حدی بد بود که چمن مصنوعی را نصب کردند.

چمن مصنوعی معمولاً برای مصارف ورزشی استفاده می شود. کاربرد آن در سایر انواع برنامه های ورزشی مانند قفس های ضربت زنی ، مجتمع های فوتبال و زمین های بیس بال رواج دارد. با این حال ، اکنون از آن برای محوطه سازی مسکونی و تجاری نیز استفاده می شود.

مزایای چمن مصنوعی چیست؟ ( خرید چمن مصنوعی در کرمان )

چمن مصنوعی مزایای بسیاری برای مصرف کننده ایجاد می کند. این باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود و گزینه ای عالی برای محوطه سازی است. علفهای طبیعی سالانه به 55 گالن آب در هر فوت مربع نیاز دارند ، با این حال ، چمن مصنوعی نیازی به آب ندارد ، به طور قابل توجهی صورتحساب ماهیانه را کاهش می دهد.

چمن واقعی می تواند بمیرد ولی چمن مصنوعی می تواند بیست سال یا بیشتر عمر کند. نکته خوب این است که به چمن مصنوعی به محض نصب ، همیشه سبز است. اما چمن های طبیعی هرگز نمی توانند بیش از حد رشد کنند و دارای لکه های قهوه ای هستند.

چمن مصنوعی باعث صرفه جویی در وقت می شود زیرا مانند یک چمنزار واقعی نیازی به هرس ندارد. علاوه بر این ، از بین بردن مزارع چمن یک مزیت زیست محیطی است زیرا باعث کاهش انتشار گازهای آزاد شده در جو ما می شود. یک ماشین چمن زنی به اندازه 11 اتومبیل، میزان آلایندگی دارد.

بهترین انواع چمن مصنوعی کدامند؟ ( خرید چمن مصنوعی در کرمان )

نایلون

نایلون بسیار قوی است و دارای سخت ترین تیغه ها است. این بدان معناست که شکل اصلی خود را حتی در بازی های سخت ورزشی یا وزن زیاد پا حفظ می کند. همچنین ، تا دمای زیاد ایستاده است. این ویژگی ها نایلون را به گران ترین ماده چمن مصنوعی تبدیل می کنند.

پلی پروپیلن

چمن پلی پروپیلن ارزانترین نوع چمن مصنوعی است. اما کمترین دوام را دارد این چمن برای هر کس با بودجه محدودی ، انتخاب خوبی است ، فقط آگاه باشید که طولانی مدت نخواهد بود.

چمن های پلی پروپیلن قابلیت تحمل درجه حرارت بالا را ندارد. بنابراین اگر در آب و هوای گرم نصب کنید ، شکل خود را از دست می دهد. این بدان معنی است که در نهایت چمن شما غیر طبیعی خواهد بود. این یک انتخاب خوب به عنوان چمن تزئینی است

پلی اتیلن

چمن پلی اتیلن رایج ترین چمنی است که صاحبان خانه استفاده می کنند. که طبیعی تر از چمن نایلون است. این یک چمن ایده آل برای زمین های ورزشی و محوطه سازی است.

مراقبت از پلی اتیلن بسیار آسان است و می توان آن را شستشو داد و بو و مواد زائد حیوانات خانگی را شستشو داد. این چمن در قیمت های متنوعی وجود دارد و وزن پا را تحمل میکند

 

جهت خرید چمن مصنوعی در کرمان با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید :

 

مشاوره رایگان قبل از خرید ( آقای ودیعی ) : 09149250914