با گسترش تقاضای مردم به چمن مصنوعی و افزایش فروشندگان چمن مصنوعی در سطح کشور انتخاب چمن مصنوعی از میان این همه گزینه کاری واقعا دشوار است. ما در این مقاله رهنمای خرید چمن مصنوعی را برای شما تهیه کرده ایم تا شما را در خرید چمن مصنوعی راهنمایی کنیم.

راهنمای خرید چمن مصنوعی

  • ارتفاع الیاف: توصیه می کنیم در هنگام خرید چمن مصنوعی، ارتفاع آن بین 30 الی 37 میلی متر باشد.
  • تراکم: ارتفاع الیاف تنها نیمی از داستان است، به دنبال تراکم محصول و همچنین وزن هر متر مربع باشید. یک چمن با کیفیت بسیار مناسب وزن هر متر مربع حدود 3 کیلوگرم خواهد داشت.
  • رنگ: باور کنید یا نه، رنگ چمن مصنوعی یکی از مهمترین شاخص های خرید چمن مصنوعی است که باید با توجه به پوشش منطقه مورد نظر و سلیقه فرد انتخاب شود.

راهنمای خرید چمن مصنوعی

نصب و راه اندازی

قبل از خرید ابتدا باید تصمیم بگیرید که از شن و یا ماسه برای زیر سازی استفاده خواهید کرد یا نه و از همه مهمتر از چه کسانی برای نصب استفاده خواهید کرد.

  • پایه زیرین
  • پر کردن ماسه

نصاب های خود را عاقلانه انتخاب کنید

نصب و راه اندازی: قبل از انتخاب نصاب چمن مصنوعی بهتر است ابتدا تجربه و نمونه کار های فرد را برسی کنید. پس از برسی و اعتماد از آن تیم درخواست کنید تا چمن مصنوعی را برای شما نصب کنند.

دریابید که چه تضمینی برای شما ارائه شده است

تیم های متخصص و معتبر چمن مصنوعی یک ضمانت کاری را ارائه می دهند که مواردی مانند برطرف شدن، درز و اتصالات را پوشش می دهد – معمولاً مواردی که تحت تأثیر کیفیت ضعیف نصب می شوند.

راهنمای خرید چمن مصنوعی

 آخرین توصیه

خب با توجه به مقاله بالا فهمیدیم که ارتفاع، تراکم، رنگ از نکته های است که باید قبل از خرید به آن توجه کرد. آخرین توصیه که ما به شما میکنیم این است که به صفحه اصلی مسترچمن وارد شوید و از پروژه ها دیدن کنید و پس از برسی خودتان تصمیم بگیرید.

لیست مقالات مفید سایت:

چمن مصنوعی بالکن

همه چیز در مورد چمن مصنوعی

مناسب ترین قیمت برای خرید چمن مصنوعی

چمن مصنوعیچمن مصنوعی بالکنچمن مصنوعی تزئینیچمن مصنوعی فوتبالچمن مصنوعی فوتسالچمن مصنوعی ورزشیخرید چمن مصنوعیفروش چمن مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *