چند نکته مهم جهت خرید چمن مصنوعی برای بالکن خانه شما :)


چند نکته مهم جهت خرید چمن مصنوعی برای بالکن خانه شما 🙂

با نگاهی به تراس ها و بالکن های کوچک و بزرگ در شهر، با منظره ناخوشایندی روبرو می شویم. بسیاری از بالکن ها تبدیل به بخش مرده در آپارتمان شده و اغلب برای نگهداری لوازم اضافی و انباری استفاده می شوند. رخت آویزهای بالکنی هم آپارتمان ها را بدمنظره کرده اند. این فضای مرده و بدون استفاده می تواند به بخش اصلی و فضای دنج محل زندگی تان تبدیل شود.

چرا باید از چمن مصنوعی در بالکن استفاده کنیم؟

مفروش کردن کف بالکن با چمن مصنوعی، فضایی شاد و محیطی دنج را به وجود می آورد که می تواند مکانی برای رفع خستگی های روزمره باشد. اندازه تراس بزرگ باشد یا کوچک، محدودیتی در به کارگیری چمن مصنوعی ندارد. حتی در تراس های خیلی کوچک هم می توان کل سطح تراس را با چمن مصنوعی پوشش داد و حداکثر بهره وری را از فضا داشت.

چمن مصنوعی در بالکن چقدر کار می کند؟

چمن مصنوعی با کیفیت و استاندارد، دوام زیادی دارد و سال ها زینت بخش تراس و بالکن می شود. نصب چمن مصنوعی در بالکن بسیار ساده است و نیاز به زیر سازی و کف سازی ندارد. بالکن هایی با کف سرامیک، سنگ، آسفالت و هر نوع دیگری را می توان با استفاده از چمن مصنوعی پوشش داد. شبکه لانه زنبوری برای ریشه، بافت چمن مصنوعی تزئینی را بسیار مستحکم و پایدار کرده است. هزینه چمن مصنوعی برای بالکن در مقایسه با دیگر متریال بسیار مقرون به صرفه است. به علت فضای محدود بالکن و تراس، هزینه تمام شده پوشش کف با استفاده از چمن مصنوعی بسیار مناسب است.

آیا چمن مصنوعی در بالکن مقاوم و قابل شست و شو است ؟

چمن مصنوعی بالکن قابل شستشو بوده و در مقابل گرما و سرما مقاوم است. چمن های مصنوعی در رنگ های متنوعی به فروش می رسند. از سبز روشن تا سبز های تیره در بالکن ها مورد استفاده قرار می گیرند. چمن مصنوعی برای بالکن ها بسیار زیباست و به راحتی در انواع بالکن ها نصب می شود. بالکن های دارای شکست، زاویه دار و حتی هلالی شکل هم می توانند از این متریال برای زیباسازی استفاده کنند.

از چه ترکیب رنگی در بالکن در کنار چمن مصنوعی استفاده کنیم ؟

ترکیب رنگ قهوه ای در کنار رنگ سبز چمن مصنوعی، همیشه حس طراوت و تازگی را القاء می کند. برای بکار گیری وسایلی همچون میز و صندلی، مبل، کوسن بر روی چمن مصنوعی، سعی کنید از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید. برای بکار گیزی چوب ترمو در کنار چمن مصنوعی سعی شود حتی الامکان از رنگ های روشن و یا قهوه ای روشن بهره بگیرید.

در گالری تصاویر زیر مجموعه ای از ایده های ناب که می توانید در بالکن با چمن مصنوعی اجرا کنید را می بینید.

خرید چمن مصنوعی برای بالکن خانه با محصولات مسترچمن

جهت خرید و مشاوره میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

0914-925-0914

 

چمن مصنوعی بالکنچمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی بالکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *