نحوه نصب چمن مصنوعی روی خاک


خب، شما می خواهید بدانید که چگونه چمن مصنوعی را روی خاک نصب کنید. اگر قسمتی از منطقه را که خاکی است میخواهید بپوشانید، چمن مصنوعی بهترین گزینه است که نیازی به نگهداری چندانی ندارد. مشخص است که چرا اکثر افراد علاقه مند نصب چمن مصنوعی هستند. چمن مصنوعی یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین روش برای زیبا کردن محیط بیرون است که کاربدی نیز است.

نحوه نصب چمن مصنوعی روی خاک

در بیشتر موارد، پاکسازی منطقه، وقت گیرترین عنصر کل فرآیند است. سپس می خواهید خاک موجود را تا عمق 2 و نیم اینچ حفر کنید. در این مرحله باید این نکته را در نظر داشته باشید که چمن مصنوعی جدید شما تقریباً نیم اینچ بالاتر از هر لبه ای که در آن قرار دارد می نشیند.

نحوه نصب چمن مصنوعی روی خاکچند نکته سریع

پس از این، شما باید به دنبال انجام کارهای مهم باشید که از رسیدن به کیفیت عالی اطمینان حاصل می کنند. اولین کار از این دست، ایجاد یک غشای پلاستیکی است که برای جلوگیری از یافتن راه علفهای هرز عمل می کند. شما قادر خواهید بود به راحتی این غشاء را به شکلی که نیاز دارید برش دهید. پس از آماده شدن، باید مقدار کمی ماسه یا سنگ خرد شده را در بالای آن اضافه کنید. در این مرحله همچنین لازم است تا اطمینان حاصل کنید که سطح زهکشی مناسبی را نیز دریافت خواهید کرد.

آن را زیبا و تراز کنید

در این مرحله، شما باید زمین را خوب و مرتب کنید.حتی اگر در حال حاضر نسبتاً هم تراز به نظر برسد، باز هم باید تلاش بیشتری برای اطمینان کامل انجام دهد. این کار به راحتی با افزودن یک لایه ماسه در بالای مواد پایه که در حال حاضر موجود است، انجام می شود.فقط یک سانتیمتر از ماسه باعث می شود سطح صاف داشته باشد. یک تکه چوب تمام چیزهایی است که برای صاف کردن و تراز کردن ماسه ها به آن نیاز دارید.
بیشتر بخوانید »»» جوانب مثبت و منفی چمن مصنوعی

برش چمن مصنوعی

اکنون باید با برش دادن آن، دقیقاً از اندازه و شکل مناسب چمن مصنوعی اطمینان حاصل کنید. این یکی دیگر از کار هایی است که میتوانید به راحتی با آن کنار بیایید. با در نظر گرفتن این گزینه، اکنون شما می توانید خود چمن را برش دهید. شما می توانید این کار را با نگاه کردن به فضای مورد نیاز برای پوشش دادن و شروع به کار در مورد چگونگی بهتر کردن آن شروع کنید.

چمن مصنوعی را بگذارید

اکنون لذت بخش ترین قسمت کار تمام شروع می شود. این زمانی است که می خواهید چمن جدید را پهن کنید تا ببینید همه جای آن مناسب است یا نه. حتماً چمن ها را به به گوشه ها فشار دهید تا بدون هیچ شکافی مناسب به دست آید. سپس می بایست آن را با استفاده از ناخن ها در هر پایی یا در امتداد محیط چمن، به جای خود ناخن بزنید.

نحوه نصب چمن مصنوعی روی خاک

مقداری سیلیس شن را اضافه کنید

آخرین مرحله برای گرفتن یک چمن مصنوعی زیبا، پاشیدن یک لایه نازک از ماسه سیلیس در بالای آن است. شما باید اطمینان حاصل کنید که به طور مساوی پخش شده است و سپس به داخل چمن خلال می شود.

نتیجه

خب در این مقاله نحوه نصب چمن مصنوعی روی خاک توضیح داده شد. امیداواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. همچنین اگر قصد خرید چمن مصنوعی با کیفیت دارید میتوانید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

نحوه نصب چمن مصنوعی روی خاک

چمن مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *