نحوه چیدن چمن مصنوعی در بالکن


چمن مصنوعی محصولی کاملاً متنوع است. در صورت نصب صحیح ، می توان آن را در همه نوع مکان از کفپوش روی پشت بام تا جلد روی صندلی قرار داد. حتی می توان از آن در ساخت کفش استفاده کرد. در این مقاله نحوه چیدن چمن مصنوعی را در بالکن به شما نشان خواهیم داد.

ما به طور فزاینده ای از سوی صاحبان آپارتمان ها و آپارتمان ها خواسته می شود چمن مصنوعی را در بالکن های خود نصب کنند. برای افرادی که در آپارتمان ها زندگی می کنند ، بالکن محلی است که می توانید در چند پا از خانه از هوای تازه و آفتاب لذت ببرید. جدا از افزودن برخی گیاهان گلدان رنگی به بالکن ، اضافه کردن کف چمن مصنوعی واقعاً می تواند آنچه را که در غیر این صورت می تواند یک منطقه خسته کننده باشد ، روشن تر کند.
به طور کلی می دانیم که نصب چمن مصنوعی در بالکن ها یک کار نسبتاً ساده است. بیشتر بالکن ها دارای کفپوش مناسب از بتونی هستند ، نسبتاً مسطح و زهکشی خوبی دارند – یک سطح ایده آل برای قرار دادن چمن مصنوعی شما. همیشه استثنائاتی در این مورد وجود دارد. این چیزی است که شما باید قبل از پوشاندن چمن مصنوعی جدید در بالکن خود ، بررسی کنید.

1. سطح مورد نظر برای نصب چمن مصنوعی را بر روی آن ارزیابی کنید

قصد دارید چمن را روی چه سطحی بگذارید؟

همه کاره بودن چمن مصنوعی است که می تواند در بتن، سنگ فرش، آجر، کف سازی چوبی و یا تقریباً در مورد هر سطح سخت گذاشته شود. اگر روی تخته های چوبی قرار دارید، اطمینان حاصل کنید که شکاف های کافی بین تخته ها وجود دارد وگرنه چوب پوسیده خواهد شد.

نحوه چیدن چمن مصنوعی در بالکن

سطح مورد نظر شما صاف است؟

چمن مصنوعی نباید روی یک سطح ناهموار گذاشته شود، زیرا شکاف های هوا در چمن ها شکل می گیرند و ظاهری ناهموار ایجاد می کنند. اگر سطح شما ناهموار است، توصیه می کنیم از زیر لایه 6 میلی متری کف استفاده کنید. اگر یک سطح صاف دارید که چمن مصنوعی را مستقیماً روی آن قرار دهید، نباید مشکلی ایجاد کند.

بالکن شما به چه اندازه است؟

اگر یک بالکن بسیار بزرگ دارید پیشنهاد می کنیم یک شکل چمن مصنوعی (مربع یا دایره) را فقط در بخشی از بالکن قرار دهید. این مانع از “اضافه بار سبز” می شود و همچنین این امکان را به شما می دهد تا بالکن خود را به مناطق مختلف تقسیم کنید. به عنوان مثال شما می توانید یک منطقه گل باغ، یک منطقه غذاخوری BBQ و یک منطقه بازی داشته باشید.

آیا کفپوش شما دارای زهکشی خوبی است؟

اگر زهکشی شما مناسب نباشد، باران می بارد که برای حمایت از چمن مصنوعی بد است. تنها راه حل برای این کار مرتب سازی زهکشی ها قبل از گذاشتن چمن است.

2. نصب چمن مصنوعی در بالکن

نصب چمن مصنوعی در بالکن مشابه نصب چمن روی چمن باغ است. تفاوت اصلی این است که ما لازم نیست کار زمینی انجام دهیم، اما نصب محصول نهایی عموماً یکسان است. ما هنگام پیوستن به چمن، از عضویت در نوار استفاده می کنیم زیرا می خواهیم چسب کمتری را روی بالکن بگذارید. برای تأمین چمن در محل، فقط از چسب در اطراف محیط منطقه استفاده خواهیم کرد و مطمئن شوید که برای ایجاد زهکشی، شکافهایی در اطراف خواهیم گذاشت.

نحوه چیدن چمن مصنوعی در بالکن
بیشتر بخوانید»»» نحوه نصب چمن مصنوعی روی خاک 

3. کدام نوع چمن را برای بالکن ها توصیه می کنید؟

مانند هرجای دیگر بستگی به استفاده از منطقه دارد. اگر بالکن خود را از کف پا زیاد پیش بینی می کنید، علف هایی با گلوله کوتاهتر مانند چمن مصنوعی Outfield را توصیه می کنیم. با این وجود اگر بالکن فقط مقدار محدودی از استفاده را دریافت می کند و شما واقع بینانه ترین کالایی را که پیشنهاد می کنید می خواهید پس از آن به سراغ چمن مصنوعی هیت بروید.

4. چمن مصنوعی چه مدت در بالکن من دوام خواهد داشت؟

چمن مصنوعی بسیار با دوام است و طول عمر آن بستگی به استفاده و نگهداری شما وابسته است. به طور میانگین طول عمر آن به 10 سال طول می کشد که پس از این مدت کیف روز اول را از دست می دهد.

جمع بندی

خب در این مقاله نحوه چیدن چمن مصنوعی در بالکن برای شما توضیح داده شد. امیدواریم که از خواندن مقاله لذت برده باشید. همچنین اگر قصد خرید و یا مشاوره دارید میتوانید از طریق شماره زیر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

نحوه چیدن چمن مصنوعی در بالکن

چمن مصنوعیچمن مصنوعی بالکنچمن مصنوعی تزئینیخرید چمن مصنوعیفروش چمن مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *