جوانب مثبت و منفی چمن مصنوعی


جوانب مثبت و منفی چمن مصنوعی

هیچ چیز عالی نیست، همه ما این را می دانیم. اما، صادقانه بگویم، صحبت کردن در مورد “جوانب مثبت و منفی” چمن مصنوعی از گذشته بسیار دشوار است. با اینکه میدانیم معایب چمن مصنوعی زیاد نیست، اما ما  در تیم مستر چمن معتقدیم که مشتری باید قبل از خرید تمامی جوانب مثبت و منفی چمن مصنوعی رو بدونه.

چمن مصنوعی سالها است که در اماکن ورزشی و جایگزینی چمنزارهای چمن طبیعی و در هر دو ویژگی مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. چمن مصنوعی مخصوصاً برای مناطقی که شرایط خشکسالی را تجربه می کنند مناسب است زیرا نیازی به آبیاری ندارد.

جوانب مثبت چمن مصنوعی

حفاظت از آب

ما در کشوری زندگی زندگی میکنیم که گرم و خشک است. و روز به روز نیاز ما به افزایش مییابد. چمن مصنوعی به دلیل اینکه نیازی به آبیاری ندارد جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی است. هم زیبایی خود را حفظ کرده و هم عامل محافظت از آب است.

غیر سمی

از مواد سمی در ساخت چمن مصنوعی استفاده نمی شود.

جوانب مثبت و منفی چمن مصنوعیغیر آلرژی زا

 

چمن مصنوعی رشد نمی کند. خداحافظ، گرده چمن. سلام بدون توجه به فصل از حیاط خود لذت ببرید.

پسماند شیمیایی

چمن مصنوعی نیازی به علف کش، سموم دفع آفات یا کود ندارد تا زیبا و بدون اشکال باقی بمانند. این برای خانواده شما امن تر و برای محیط زیست مناسب تر است.

دوام

مواد مورد استفاده در ساخت چمن مصنوعی بسیار بادوام بوده و قادر به تحمل تقریباً در هر نوع شرایطی هستند. ضد سگ برای سگ ها و پنحه ها، فوق العاده مقاوم در برابر لکه.

بیشتر بخوانید»»» چمن مصنوعی یا چمن واقعی؟

جوانب منفی

جوانب مثبت و منفی چمن مصنوعیگرمای سطح

چمن مصنوعی گرمای بیشتری نسبت به چمن طبیعی دارد، بنابراین می تواند در لمس احساس گرما کند. برخی از انواع تزریق همچنین می تواند درجه حرارت سطح را بالا ببرد.

بو

مانند چمن طبیعی اگر غذا و آشغال های ریخته شده را جمع نکنید. غذا ها و آشغال ها گندیده می شوند و بوی بدی ایجاد میکنند. که باید به تمیزی چمن دقت شود.

نگرانی رواناب سمی

مردم قبلاً نگران این بودند كه آب از اثر لاستیک خرده نان برای خانواده ها پ، حیوانات اهلی یا محیط زیست مضر باشد. سالها مطالعات علمی تنها سطح کمی از باقیمانده سمی را نشان داده است، و امروزه چندین ماده جایگزین جایگزین وجود دارد.

 جمع بندی

خب در این مقاله صادقانه جوانب مثبت و منفی چمن مصنوعی مورد برسی قرار گرفت امیدواریم که از خواندن مقاله لذت کافی برده باشید. همچنین اگر قصد خرید چمن مصنوعی دارید، کافیست با شماره زیر تماس بگیرید.

جوانب مثبت و منفی چمن مصنوعی

چمن مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *